Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

WIELKA BRYTANIA - POLSKAPrzejazd z Wielkiej Brytanii do Polski zorganizujesz szybko i tanio!

Wybierając się w drogę powrotną z Anglii, warto zadbać o jak najlepsze warunki przejazdu. Spraw, aby podróż stała się zarazem turystyczną atrakcją – zorganizuj ją szybko, łatwo i za niską cenę. Oferujemy Ci wszystkie możliwe kursy między Zjednoczonym Królestwem a Polską, możesz być zatem pewien, że nie ominie Cię żadna okazja!!

Wybierz swój kurs spośród wszystkich oferowanych przez działających w Polsce przewoźników. Złóż rezerwację, wypełniając krótki formularz. Skorzystaj z ewentualnych promocji lub stałych zniżek, a następnie opłać zamówienie drogą online. Po kilku minutach bilety otrzymasz na e-mail – możesz je wydrukować gdzie i kiedy zechcesz!

Rezerwacja biletów autokarowych - wystarczy zaledwie piętnaście minut, aby zorganizować transport! Nie wierzysz? Przekonaj się sam, zamawiając bilety w portalu Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.